فروشگاه سخن فروشگاه سخن

شرایط و قوانین

قوانین و مقررات

1-1- به وب سایت sokhan2015 خوش آمدید. این وب سایت این فرصت را برای شما فراهم می کند که بسته های آموزشی که از طریق وبسایت ارائه می شود را خریداری و از آنها استفاده نمائید. این خدمات به وسیله اعطای دسترسی شما به محتوای وب سایت فراهم می شود. 2-1- این وب سایت به وسیله گروه آموزشی سخن مدیریت میشود و در هر کجا که از اصطلاح ما استفاده شده است منظور این شرکت است. دسترسی و استفاده از وب سایت و هر نوع از کالاها و خدمات خریداری شده به وسیله این شرکت فراهم میشود. از شما خواهشمندیم که این ضوابط و مقررات را با دقت بخوانید. استفاده از این وب سایت و یا خرید یکی از محصولات یا خدمات آن نشان میدهد که شما ضوابط و محدودیت های اعلام شده توسط شرکت را پذیرفتهاید. متقابلا اگر این شرایط را نپذیرید به این معناست که از وب سایت و خدمات آن استفاده نخواهید کرد. اگر شما با این شرایط و ضوابط موافق نیستید باید دسترسی و استفاده از وب سایت و هر گونه خدمات آن را متوقف کنید. 3-1- گروه آموزشی سخن این حق را برای خود محفوظ نگاه میدارد که هر کدام از شرایط و ضوابط را از طریق به روزرسانی این صفحه بنا به صلاحدید خود مورد بازبینی و تغییر قرار دهد. زمانی که این شرکت شرایط و ضوابط را بروزرسانی میکند، از تلاشهای معقولی برای اطلاع رسانی به شما در مورد این تغییرات احتمالی استفاده خواهد کرد اما این امر وظیفه شماست که شرایط و ضوابط را چک کنید تا از تغییرات آن باخبر شوید. لازم به ذکر است که ادامه دسترسی شما به وب سایت به معنای پذیرش و موافقت با این تغییرات است. هر گونه تغییر در شرایط و ضوابط از تاریخ انتشار ترتیب اثر داده میشود. لازم است قبل از دسترسی و استفاده از خدمات وب سایت حتما شرایط و ضوابط پیش رو را با دقت مطالعه نمایید. سوالات خود را در مورد این شرایط و ضوابط از طریق واحد پشتیبانی با ما در میان بگذارید.


2-پذیرش شرایط 1-2- شما با ادامه استفاده از وب سایت و خدمات آن نشان میدهید که شرایط و ضوابط را پذیرفتهاید. همچنین شما با کلیک کردن بر روی کادر قبول یا پذیرش شرایط و ضوابط که توسط این شرکت در این بخش قرار داده میشود موافقت خود را اعلام مینمایید.


3-ثبت نام برای استفاده از وب سایت 1-3- نخستین گام برای دسترسی به وب سایت این است که به عنوان کاربر در سایت ثبت نام کنید. در بخشی از فرآیند ثبت نام در سایت ممکن است از شما خواسته شود که برخی از اطلاعات شخصی خود را وارد کنید نظیر: - نام و نام خانوادگی - آدرس ایمیل - شماره تلفن - آدرس 2-3- شما متعهد میشوید که هر اطلاعاتی را که در راستای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام به این شرکت میدهید، دقیق، جدید و صحیح است. 3-3- زمانی که فرآیند ثبت نام تکمیل شود، شما عضو وب سایت محسوب میشوید و محدودیت های این شرایط و ضوابط را میپذیرید. به عنوان یک عضو دسترسی سریع به خدمات سایت، به شما اعطا میشود. 4-3- شما در شرایط زیر مجاز به استفاده از وب سایت و پذیرش ضوابط نیستید: - زمانی که شما هنوز به سن قانونی برای انعقاد قرارداد با این شرکت نرسیده باشید. - شما شخصی باشید که مطابق قوانین این کشور یا کشورهای دیگر از جمله کشورهایی که در آن ساکن هستید یا از خدمات وب سایت در آن استفاده میکنید، از دریافت خدمات منع شده باشید. 5-3- اطلاعات شخصی شما در وب سایت ما به وسیله سیاست های حریم خصوصی مدیریت میشود.


4- تعهدات کاربران 1-4- شما به عنوان عضو وب سایت میپذیرید که از موارد زیر پیروی کنید: - استفاده شما از وب سایت مطابق شرایط و ضوابط تعیین شده در وب سایت و یا هر قانون، مقررات یا دستورالعملهای قانونی در حوزههای مربوطه، ممنوع نشده باشد. - شما مسئولیت فردی برای حفاظت از محرمانه بودن رمز و یا آدرس ایمیل خود را دارید. استفاده از گذرواژه شما توسط هر شخصی دیگر ممکن است منجر به لغو سریع دسترسی شما شود. - هر گونه استفاده از اطلاعات ثبت نامی به وسیله فرد دیگر یا اشخاص ثالث به شدت ممنوع است. شما میپذیرید که بلافاصله این شرکت را از هرگونه استفاده غیرمجاز از رمز عبور یا آدرس ایمیل خود یا هر گونه نقص امنیتی که از آن آگاه شدهاید مطلع سازید. - دسترسی و استفاده از این وب سایت محدود، غیرقابل انتقال و صرفا مجاز برای استفاده شما براساس اهدافی است که ارائه خدمات را توسط این شرکت فراهم می کند. - شما میپذیرید که تبلیغات تجاری، لینکهای وابسته و سایر انواع درخواست ها بدون اطلاع رسانی قبلی از سایت حذف میشود و این امر ممکن است منجر به قطع خدمات خرید شما هم شود. در صورت بروز استفاده غیر قانونی و غیر مجاز از وب سایت اقدامات قانونی مناسب توسط این شرکت صورت خواهد گرفت. - شما متعهد میشوید که بدون اجازه کتبی از ما اقدام به کپی کردن محصولات و خدمات وبسایت نمینمایید. - شما متعهد میشوید که وظیفه بروزرسانی کردن اطلاعات شخصی خود در سایت را از طریق پنل شخصیتان و از قسمت ویرایش اطلاعات به عهده بگیرید و این شرکت هیچ مسئولیتی در قبال این موضوع نخواهد داشت. 2-4- استفاده از وب سایت و مطاب آن در موارد زیر غیر مجاز و ممنوع است: - برای اهداف غیر قانونی - برای مجبور کردن دیگران به جهت مشارکت در امور غیر قانونی - برای نقض مقررات داخلی و بین المللی - برای نقض حقوق مالکیت فکری وب سایت و حقوق مالکیت فکری دیگران - برای تبعیض، سواستفاده، آسیب وارد کردن و توهین براساس جنسیت، گرایش جنسی، مذهب، قومیت، نژاد، سن، منشا ملی یا ناتوانی جسمی - برای ارسال اطلاعات نادرست یا گمراه کننده - برای آپلود یا انتقال ویروسها و یا هر نوع دیگر از کدهای مخرب که بر عملکرد خدمات این وب سایت، وب سایت های دیگر و یا اینترنت تاثیر میگذارد. - برای جمعآوری یا ردیابی اطلاعات شخصی دیگران و استفاده غیر مجاز از آن - برای هر هدف ناخوشایند یا غیر اخلاقی - برای دخالت در سرویسهای امنیتی این حق برای ما محفوظ است که به دسترسی و استفاده شخص برای این قبیل موارد پایان دهیم.


5- خرید محصولات و ضوابط بازگشت 1-5- برای استفاده از خدمات و یا محصولات وب سایت باید هزینه خرید تعیین شده در وبسایت برای محصول مورد نظر را بپردازید. 2-5- پرداخت هزینه خرید ممکن است از طریق یکی از ارائه دهندگان درگاههای پرداخت تایید شده در وب سایت صورت بگیرد. شما تضمین می کنید که برای استفاده از خدمات وب سایت با این خدمات به طور کامل آشنایی دارید و محدودیتهای ناشی از شرایط و ضوابط مورد استفاده، سیاست حریم خصوصی و سایر مستندات قانونی دیگر را که به وسیله درگاههای پرداخت ایجاد میشوند، میپذیرید. 3-5- بعد از پرداخت، قیمت خرید به وسیله این شرکت تایید می شود. شما تاییدیهای دریافت خواهید کرد که نشان دهنده این است که پرداخت شما توسط شرکت دریافت شده است و ممکن است این شرکت جزئیات خرید را برای استفاده در آینده ضبط کند. 4-5- این شرکت ممکن است بنا به صلاحدید خود بازپرداختی را برای بازگرداندن محصولات در بازه زمانی 20 روز در صورتی که خریدار به صورت مستند اثبات کند که بسته آموزشی ناکارآمد است، فراهم کند. شما میپذیرید که مسئولیت تمامی هزینه های مربوط به هر گونه بازپرداخت به عهده شما است.


6- ضمانت گروه آموزشی سخن ضمانتی در قبال کسب درآمد از محتوای بسته آموزشی توسط خریداران ندارد. زیرا توانایی یادگیری و اجرای محتوای آموزشی در افراد مختلف یکسان نمی باشد.


7- تحویل تحویل بسته خریداری شده توسط مشتریان وب سایت از طریق لینک دانلود مستقیم پس از اتمام خرید انجام می شود. همچنین بسته آموزشی به آدرس ایمیل مشتریان ارسال خواهد شد.


8- کپی رایت و مالکیت معنوی 1-8- وب سایت، خدمات و تمامی محصولات مرتبط با این شرکت مشمول قانون کپی رایت هستند. مطالب و موضوعات وب سایت از جمله نوشته ها، عکس ها، ویدیوها، لوگوها و آواها ذیل قانون این کشور و معاهدات بین المللی تحت حمایت کپی رایت قرار میگیرند. 2-8- گروه آموزشی سخن تمامی حقوق و منافع مرتبط با وب سایت را حفظ میکند: - نام کسب و کار، نام تجاری، نام و آدرس سایت، علامت تجاری، طرح صنعتی، ثبت اختراع و کپی رایت این شرکت - حق استفاده از نام کسب و کار، نام تجاری، طرح صنعتی، علامت تجاری و ... 3-8- شما بدون اجازه کتبی این شرکت و اجازه هر صاحب حق دیگری مجاز به انجام موارد زیر نیستید: پخش، انتشار مجدد، آپلود کردن، انتقال، ارسال، توزیع، نمایش یا پخش در عموم. این ممنوعیت به موارد موجود در وب سایت که آزادانه برای استفاده مجدد در دسترس هستند یا در حوزه عمومی هستند، گسترش نمییابد.


9- سلب مسئولیت عمومی 1-9- این شرکت هیچ گونه ضوابط، ضمانت، نمایندگیها یا شرایطی را در رابطه با سایر محصولات به غیر از موارد مطابق با این شرایط و ضوابط ایجاد نمیکند. همچنین ما تضمین نمیکنیم که کیفیت محصولات، خدمات و اطلاعات این شرکت دقیقا مطابق انتطارات شما باشد. 2-9- با توجه به این بند و تا حدی که توسط قانون مجاز است: - تمام شرایط، تضمینها، ضمانتنامهها، نمایندگیها یا شرایطی که به طور واضح در این شرایط بیان نشدهاند، حذف میشوند. - این شرکت مسئولیتی در قبال موارد زیر نخواهد داشت: 1- هر گونه خسارت یا آسیب مگر این که این زیان یا آسیب قابل پیشبینی باشد و یا در نتیجه ناتوانی این شرکت در حمایت از مصرف کننده رخ داده باشد 2- از دست رفتن سود یا فرصت یا آسیب به حسن نیت که ناشی یا در ارتباط با خدمات وب سایت یا این ضوابط و شرایط است از جمله به علت عدم امکان استفاده از خدمات یا عرضه دیرین خدمات خرید. 3-9- ریسکها و خطرات استفاده از وب سایت، خدمات و هر یک از محصولات این شرکت به همراه خدمات تحویل به عهده خود شخص است. همه چیز در وب سایت، خدمات و محصولات این شرکت، بر اساس "همانطور که هست" و "به صورت موجود" ارائه میشود. 4-9- قیمت محصولات و خدمات بدون اطلاع رسانی قبلی میتواند تغییر کند و در این مورد وب سایت مسئولیتی در برابر کاربران نخواهد داشت. 5-9- امکان تغییر یا قطع سرویس در هر زمانی بدون اطلاع رسانی قبلی امکان پذیر است و در این مورد وب سایت مسئولیتی در برابر کاربران نخواهد داشت. این شرکت این حق را دارد که فروش محصولات یا خدمات را به هر کس یا منطقه خاص جغرافیایی محدود کند و این حق را ممکن است براساس ملاحظات موردی انجام دهد و در این مورد مسئولیتی نخواهد داشت. 6-9- این شرکت تضمین و تایید نمیکند که استفاده شما از خدمات وب سایت بدون وقفه، به موقع، امن و بدون خطا است. و در این مورد مسئولیتی به عهده این شرکت نیست. 7-9- این شرکت تضمین نمیکند که نتایجی که ممکن است از استفاده از وب سایت و خدمات آن به دست بیاید، دقیق و قابل اعتماد خواهد بود. شما نیز میپذیرید که گاهی اوقات این شرکت میتواند خدمات را برای مدت زمان مشخصی تعویض کند یا سرویس را در هر زمان بدون اطلاع قبلی به شما لغو کند. 8-9- ممکن است اطلاعاتی در وب سایت و یا در خدمات وجود داشته باشد که همراه با خطاها و اشتباهاتی باشد و یا اینکه اشکالاتی مرتبط یا توضیحات محصولات و یا در قسمت درخواستها وجود داشته باشد. این حق برای این شرکت محفوظ است که این اشتباهات و اشکالات را برطرف کرده و این موارد را تغییر داده و بروزرسانی کند و حتی ممکن است درخواستی را به جهت وجود این اشکالات بدون اطلاع قبلی رد کند و از این جهت مسئولیتی متوجه این شرکت نیست. این اطلاعات و به بروزرسانیها را هر جا که نیاز باشد، مطابق با قانون انجام میدهیم.


10- محدودیت مسئولیت 1-10- مسئولیت کل این شرکت ناشی از یا در ارتباط با خدمات یا این شرایط و ضوابط است. 2-10- این شرکت هیچ گونه مسئولیتی برای هر محتوایی که در وب سایت قرار می گیرد یا در ارتباط با خدمات است، ندارد، اعم از اینکه توسط کاربران وب سایت، توسط اشخاص ثالث یا توسط هر یک از کسانی که خدمات به آنها ارائه شده است، ایجاد یا ارسال شده باشد. 3-10- لینکهای ثالث موجود در این وب سایت ممکن است مستقیما شما را به سایتهایی هدایت کند که به این شرکت وابسته نیستند. ما این سایتها را تضمین نمیکنیم و هیچ مسئولیتی در قبال این سایتها در برابر کاربران نداریم. همچنین مسئول ضرر و خسارت احتمالی که به واسطه استفاده از محصولات، خدمات و یا سایتهای ثالت وارد میشود نخواهیم داشت.


11- خاتمه قرارداد 1-11- این شرایط تا زمانی که قرارداد توسط شما یا توسط این شرکت به پایان برسد به شرح زیر اعمال خواهد شد. 2-11- اگر شما میخواهید که به این شرایط و ضوابط پایان دهید می بایست به موارد زیر عمل کنید: - اطلاع دادن به این شرکت در هر زمان از طریق ثبت درخواست کتبی در قسمت ارتباط با ما که در صفحه اصلی وب سایت موجود است. - بستن حسابهای شما برای تمام خدماتی که شما استفاده میکنید، از طریق قسمتی که این شرکت گزینه مربوطه را برای شما قرار داده است. 3-11- این شرکت ممکن است در هر زمان این شرایط و ضوابط را با شما خاتمه دهد اگر: - شما هر یک از این شرایط و ضوابط را نقض کردهاید یا قصد نقض هر یک از مقررات را دارید. - زمانی که این شرکت به موجب قانون ناگزیر از این اقدام است. - شریکی که از طریق او این شرکت خدماتش را به شما ارائه میداد به رابطهاش با این شرکت خاتمه داده باشد و یا ارائه خدمات خرید را به شما متوقف کرده باشد. - ارائه خدمات به شما بنا به صلاحدید این شرکت دیگر قابل اعتماد نباشد. 4-11- مطابق با قوانین لازم الاجرا، این شرکت حق دارد که عضویت شما را در وب سایت متوقف یا لغو کند. اگر شما مقررات لازم الاجرا را نقض کنید، رفتار شما بر نام یا شهرت این شرکت تاثیر سو بگذارد و یا حقوق افراد دیگر را نقض کنید، ممکن است به صلاحدید خود، دسترسی شما را به کلیه یا هر بخش وب سایت یا خدمات بدون اطلاع شما متوقف کند. 5-11- هنگامی که التزام طرفین به این شرایط و ضوابط به پایان میرسد، تمام حقوق قانونی، تعهدات و مسئولیتهایی که شما و این شرکت از آن برخوردار بودهاید، باید با این توقف متوقف شود.


12- نظرات کاربران 1-12- اگر در هر زمانی شما از طریق ایمیل، به صورت آنلاین و از هر راه متداول دیگری نظری را ارسال نمایید، این حق برای ما محفوظ است که بدون ویرایش و اعمال محدودیت آن را در هر رسانهای استفاده کنیم. همچنین در برابر این نظرات ملزم به محفوظ نگه داشتن، جبران خسارت در صورت فاش شدن و پاسخ به همه آنها نیستیم. 2-12- ما این اختیار را داریم که بنا به صلاحدید خود هر محتوایی را که غیر قانونی، تهاجمی، همراه با تهدید، مختل کننده حقوق دیگران و در تضاد با این شرایط و ضوابط باشد، ویرایش و یا حذف کنیم. 3-12- شما میپذیرید که نظرات شما غیر قانونی، تهاجمی، همراه با تهدید و در تضاد با حقوق دیگران و این شرایط و ضوابط نباشد. در واقع شما مسئولیت هر ایمیلی را که از طرف شما ارسال میشود، به عهده دارید.


13- جبران خسارت شما میپذیرید که در برابر این شرکت، کارکنان، نمایندگیها و تامین کنندگان ثالثش در موارد زیر جبران خسارت کنید: - تمام اقدامات، ادعاها، خواستهها، هزینهها، تلفات و خساراتی که نشات گرفته یا ایجاد شده به وسیله یا در ارتباط با هر محتوایی است که از طریق وب سایت پست میکنید. - هرگونه پیامد مستقیم یا غیرمستقیم از دسترسی، استفاده یا انجام معاملات در وب سایت - نقض هر یک از موارد این شرایط و ضوابط


14- حل و فصل اختلافات 1-14- موارد الزامی - در صورتی که مناقشات ناشی از شرایط و ضوابط یا مربوط به این شرایط باشد، هر یک از طرفین با رعایت موارد زیر میتواند اقدام به رسیدگی قضایی به اختلافات نماید (به جز مواردی که باید امدادرسانی فوری صورت بگیرد) 2-14- توجه کنید که: طرفی که ادعا میکند اختلافی در ارتباط با این شرایط مطرح شده است، باید یک نوشته کتبی به طرف دیگر ارسال کند تا جزئیات ماهیت اختلاف، نتیجه مورد نظر و اقدام مورد نیاز برای حل اختلاف را مشخص کند. 3-14- طرف مقابل باید: - ظرف مدت 15 روز از دریافت اظهارنامه برای حل و فصل اختلافات از طریق مذاکره و یا به روشهای دیگری که با آنها موافقت میکنند، اقدام کنند. - اگر به هر دلیلی ظرف مدت 30 روز از تاریخ دریافت اظهارنامه اختلافات حل و فصل نشد، دو طرف اختلاف باید یا بر انتخاب داور از طرف خودشان توافق کنند و یا درخواست کنند که یک داور مناسب برای آنها تعیین شود. - هزینه های داوری بر عهده فردیست که رای داور علیه او صادر شده است. - مکان حل و فصل اختلافات به وسیله داور نیز باید مشخص شود. 4-14- محرمانگی - تمامی ارتباطات مربوط به مذاکرات که از اختلافات نشات میگیرند یا مرتبط به آنها هستند، محرمانه میباشند و تا حدی که ممکن است این مذاکرات باید بدون غرض ورزی صورت بگیرد. 5-14- چنانچه 30 از آغاز داوری برای حل و فصل اختلافات به وجود آمده سپری شود ولی همچنان اختلاف باقی باشد، در این صورت هر یک از طرفین میتواند اتمام داوری را خواستار شود و داور نیز ملزم به پذیرش این مسئله میباشد.


- 15- صلاحیت محلی - خدمات این وب سایت قابل ارائه به افرادی است که در ایران زندگی میکنند و لذا در صورت بروز هر گونه اختلاف در ارتباط با این وب سایت دادگاههای قلمرو این کشور صالح به رسیدگی هستند. -


16- قانون حاکم شرایط و ضوابط پیشرو مطابق با قوانین ایران تنظیم شدهاند. هر گونه اختلاف یا ادعایی که مرتبط با این شرایط و ضوابط باشد، باید بر اساس این قانون تفسیر شود و حقوق طرفین و جانشینان آنها نیز باید حل و فصل شود.


17- تائیدیه هر دو طرف تایید میکنند که مفاد این شرایط و ضوابط منصفانه و منطقی است و اعلام میکنند که این شرایط و ضوابط خلاف سیاستهای عمومی و به صورت نابرابر تنظیم نشده است.


18-فورس ماژور اگر به عللي خارج از حيطه اقتدار و اراده شرکت، انجام تمام يا قسمتي از تعهدات موضوع اين قرارداد ممكن نباشد، ماداميكه علل مزبور ادامه دارد، عدم انجام تعهداتي كه متأثر از اين عوامل است، تخلّف از مفاد قرارداد محسوب نمي شود.

سخن


و آزاد، موسسات آموزشی، انتشارات کتب آموزشی، مشاوران تحصیلی، سازمانها و ادارات و شرکتها و هر شخص یا ارگانی، خدمات آموزشی خود از قبیل کلاس آنلاین، آزمون آنلاین، مشاوره آنلاین، کلاس زبان آنلاین، فروشگاه کتاب آنلاین، محتویات کمک آموزشی و ... را در اینترنت به صورت خصوصی یا عمومی ارائه نمایند.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای گروه آموزشی سخن محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط آیوا وب